Vyberte možnost Stránka

Skládací, chytré elektrokolo SDREAM, které vám jen tak někdo neukradne

Skládací, chytré elektrokolo SDREAM, které vám jen tak někdo neukradne

Na crowdfundingovém portálu Indiegogo se objevil další zajímavý projekt. Představuje jej skládací chytré elektrokolo SDREAM. Výrobce slibuje, že svým produktem nabízí výrobek šetrný k životnímu prostředí doplněný o kvalitní komponenty, které jsou navíc propojené s počítačovou jednotkou. Pokud tak přemýšlíte o výměně vozidla za něco ekologičtějšího, tak právě SDREAM může být tou pravou alternativou.

Pozitivním faktorem je i zabezpečení. Díky vestavěné GPS máte své kolo pořád pod kontrolou. Jeho odcizení je tak podle tvůrců nemožné. Nespornou výhodou je jednoduchá skladnost kola. Do kufru se vám tak vejde jako žádné jiné kolo. SDREAM je k dipozici v 250 až 750 Wattovém motoru. Samotné elektrokolo může dosáhnout maximální rychlosti o 32 kilometrech za hodinu. S vaší pomocí pak až 80 kilometrů za hodinu.

Ochranu elektrického systému proti vodě a prachu zaručuje skryté bezpečnostní pouzdro na baterii. Na kole jsou dvacetipalcové pneumatiky vhodné do jakéhokoli terénu.

Každá vaše cesta bude zaznamenaná. Ruku v ruce s tím budete mít na očích stav vašeho kola, počet najetých kilometrů a veškeré jízdní data. To vše si pak můžete přes bluetooth synchronizovat s vaším chytrým telefonem. Kolo je k dispozici v mnoha barevných variantách. Více informací se dozvíte na portálu Indiegogo.

 

 

Zdroj: Indiegogo, Tývka.cz

O autorovi

Michal Kvapil

Jsem člověk, který si prošel bohatou praxí v oblasti žurnalistiky. Stáž jsem odstartoval na Novinkách.cz. Následně jsem přešel do mediální skupiny Lagardere, kde jsem pět let působil v Rádiu Zet / BBC na redaktorské a editorské pozici. Pracoval jsem i na pozici zprávaře. Následně jsem přešel pod projekt Youradio Talk, kde jsem měl i vlastní pořady - například Krypton pořad o kryptoměnách. Praxi jsem nabral i v regionální televizi První boleslavská, ve které jsem si prošel prací kameramana, střihače i redaktora. Souběžně s tím spolupracuji pro portál Mladaboleslav.cz a Boleslavský deník.