Na crowdfundingovém portálu Indiegogo se objevil další zajímavý projekt. Představuje jej skládací chytré elektrokolo SDREAM. Výrobce slibuje, že svým produktem nabízí výrobek šetrný k životnímu prostředí doplněný o kvalitní komponenty, které jsou navíc propojené s počítačovou jednotkou. Pokud tak přemýšlíte o výměně vozidla za něco ekologičtějšího, tak právě SDREAM může být tou pravou alternativou.

Pozitivním faktorem je i zabezpečení. Díky vestavěné GPS máte své kolo pořád pod kontrolou. Jeho odcizení je tak podle tvůrců nemožné. Nespornou výhodou je jednoduchá skladnost kola. Do kufru se vám tak vejde jako žádné jiné kolo. SDREAM je k dipozici v 250 až 750 Wattovém motoru. Samotné elektrokolo může dosáhnout maximální rychlosti o 32 kilometrech za hodinu. S vaší pomocí pak až 80 kilometrů za hodinu.

Ochranu elektrického systému proti vodě a prachu zaručuje skryté bezpečnostní pouzdro na baterii. Na kole jsou dvacetipalcové pneumatiky vhodné do jakéhokoli terénu.

Každá vaše cesta bude zaznamenaná. Ruku v ruce s tím budete mít na očích stav vašeho kola, počet najetých kilometrů a veškeré jízdní data. To vše si pak můžete přes bluetooth synchronizovat s vaším chytrým telefonem. Kolo je k dispozici v mnoha barevných variantách. Více informací se dozvíte na portálu Indiegogo.

 

 

Zdroj: Indiegogo, Tývka.cz