Chcete si užít kvalitního obrazu kdekoli na cestách? Tak to by vám potom mohl zajímat nový projektor MoGo Pro od společnosti XGIMI fungující na systému Android TV. Na jakémkoli místě pak můžete sledovat filmy, hrát hry nebo pustit si i běžné televizní pořady. Velikost promítané plochy odpovídá sto palcům. Zvukovou kulisu vám pak dopřeje ozvučení od značky Harman-Kardon.

Firma XGIMI slibuje DLP projektor s FULL HD rozlišením (1920×1080). Konkurence přitom ve většině případů nabízí podobné projektory s rozlišením 1280×720 bodů. MoGo podporuje i přehrávání 4K videí.

Zvuk zajišťují tři reproduktorové jednotky Harman-Kardon. MoGo můžete rovněž připojit přes Bluetooth nebo 3,5 milimetrový jack a udělat z něj přenosný reproduktor. Na jedno nabití si můžete užít až 300 skladeb.

Díky Android TV 9.0 se lidé dočkají podpory až 52 jazyků. Menu si tak zajisté budete moct vychutnat i v českém jazyce. Mezi podporovanými operačními systémi jsou Android, iOS, Windows 7 a vyšší, Mac OS 10.7 a vyšší nebo Chrome OS.

Pokud se vám tento projektor líbí, pak jej podpořte na crowdfundingovém portálu Indiegogo. Společnost XGIMI vybírá 399 dolarů. Maloobchodní cena se přitom bude pohybovat okolo 429 dolarů. Na Indiegogo představuje i mladšího bratra. Jeho rozlišení ovšem odpovídá 940×540 bodům.

 

Zdroj: Indiegogo, Tývka.cz