Audio erotika pro ženy je novým trendem, který přináší český startup Roztouženy. V zahraničí jde o oblast, která není žádnou neznámou. V Česku tato forma intimní zábavy prakticky neexistuje.

 

Audio erotika je novým trendem mezi ženami. Tvůrci slibují příběhy plných vzrušení doprovázené o bezpečné a chtěné milostné akty. Mají pečovat o sexuální zdraví a podporu představivosti.

Jen v roce 2019 získaly audioerotické startupy ​přes 8 milionů dolarů​. Během karanténních opatření stoupl počet uživatelů nejoblíbenějších platforem o desítky procent.

Například aplikace Dipsea založená ženami pro ženy od začátku koronavirové krize hlásí 84% nárůst platících uživatelů. Do audio erotické oblasti se nyní pouští i český startup Roztouženy.

„Na českém trhu je několik pornopovídek pro muže, pár nevydařených pokusů a hrstka placených audioknih. Proto jsme dali dohromady tým zkušených autorek, profesionálních hlasových hereček a skvělých zvukařů. Aktérky z našich příběhů dělají vše dobrovolně, nejsou zesměšňovány nebo do něčeho manipulovány. Považujeme za povinnost podporovat ženské sebevědomí a respekt k ženám,“ říká zakladatel a CEO startupu Lukáš Benzl.

Níže si můžete poslechnout jednu z povídek:

 

Nástroj v boji proti sexuálnímu obtěžování a nerovnosti pohlaví

Audio erotika ušitá na míru ženám se tak po boku iniciativ jako #MeToo nebo aktuální #PromluvilyJsme stává nástrojem v boji ​proti sexuálnímu obtěžování a nerovnosti pohlaví​.

„Naše příběhy mají nejen bavit a vzrušovat, ale také propagovat skutečnost, že pouze žena rozhoduje o svém těle,“ dodává Lukáš Benzl.

Roztouženy odstartovaly se čtveřicí erotických povídek v délce od 5 do 15 minut, které jsou zdarma dostupné jak na webu, tak na YouTube nebo Spotify.

Další nové povídky budou publikovány několikrát měsíčně (některé z nich dokonce namluvené muži), v blízké době tvůrci chystají mobilní aplikaci, která vedle povídek ženám nabídne také lekce sebelásky.

 

 

Také by vás mohlo zajímat:

20 příběhů ŠAVŠ: Úspěšní sledují trendy a výjimeční je určují, říká J. Elich

XTAL NovBox jsou VR brýle odolné extrémním teplotám, vodě nebo prachu

 

Zdroj: Roztouzeny.cz