Vyberte možnost Stránka

Audio erotika pro ženy aneb poznejte český startup Roztouženy

Audio erotika pro ženy aneb poznejte český startup Roztouženy

Audio erotika pro ženy je novým trendem, který přináší český startup Roztouženy. V zahraničí jde o oblast, která není žádnou neznámou. V Česku tato forma intimní zábavy prakticky neexistuje.

 

Audio erotika je novým trendem mezi ženami. Tvůrci slibují příběhy plných vzrušení doprovázené o bezpečné a chtěné milostné akty. Mají pečovat o sexuální zdraví a podporu představivosti.

Jen v roce 2019 získaly audioerotické startupy ​přes 8 milionů dolarů​. Během karanténních opatření stoupl počet uživatelů nejoblíbenějších platforem o desítky procent.

Například aplikace Dipsea založená ženami pro ženy od začátku koronavirové krize hlásí 84% nárůst platících uživatelů. Do audio erotické oblasti se nyní pouští i český startup Roztouženy.

„Na českém trhu je několik pornopovídek pro muže, pár nevydařených pokusů a hrstka placených audioknih. Proto jsme dali dohromady tým zkušených autorek, profesionálních hlasových hereček a skvělých zvukařů. Aktérky z našich příběhů dělají vše dobrovolně, nejsou zesměšňovány nebo do něčeho manipulovány. Považujeme za povinnost podporovat ženské sebevědomí a respekt k ženám,“ říká zakladatel a CEO startupu Lukáš Benzl.

Níže si můžete poslechnout jednu z povídek:

 

Nástroj v boji proti sexuálnímu obtěžování a nerovnosti pohlaví

Audio erotika ušitá na míru ženám se tak po boku iniciativ jako #MeToo nebo aktuální #PromluvilyJsme stává nástrojem v boji ​proti sexuálnímu obtěžování a nerovnosti pohlaví​.

„Naše příběhy mají nejen bavit a vzrušovat, ale také propagovat skutečnost, že pouze žena rozhoduje o svém těle,“ dodává Lukáš Benzl.

Roztouženy odstartovaly se čtveřicí erotických povídek v délce od 5 do 15 minut, které jsou zdarma dostupné jak na webu, tak na YouTube nebo Spotify.

Další nové povídky budou publikovány několikrát měsíčně (některé z nich dokonce namluvené muži), v blízké době tvůrci chystají mobilní aplikaci, která vedle povídek ženám nabídne také lekce sebelásky.

 

 

Také by vás mohlo zajímat:

20 příběhů ŠAVŠ: Úspěšní sledují trendy a výjimeční je určují, říká J. Elich

XTAL NovBox jsou VR brýle odolné extrémním teplotám, vodě nebo prachu

 

Zdroj: Roztouzeny.cz

O autorovi