Vyberte možnost Stránka

LUGGit představil novou aplikaci pro nejlepší péči o zavazadla

LUGGit představil novou aplikaci pro nejlepší péči o zavazadla

Technologický start-up LUGGit, který nedávno vstoupil na český trh, nyní přichází s nativní aplikací. Ta je pro službu LUGGit klíčová.  Musí být intuitivní pro všechny uživatele – cestující, pronajímatele a dokonce i „keepery“ (profesionální řidiče LUGGit). Nová aplikace byla vyvinuta se zvláštním důrazem na zlepšení zákaznické zkušenosti. Aplikace je k dispozici pro systémy Android a iOS. LUGGit je startup nabízející lidi, kteří vám pohlídají i přivezou zavazadla, než dostanete ubytování.


„V letech 2019 a 2020 jsme se navzdory působení v odvětví, které bylo kvůli celosvětové zdravotní krizi silně ovlivněno, dokázali vyvíjet, učit se a připravit vše tak, abychom byli svědky výrazného růstu, který se projevil v roce 2021 a nezastavil se. V tomto roce jsme zaznamenali více než 84% meziměsíční růst. Díky tomuto úspěchu jsme měli příležitost a prostředky ke zlepšení naší základní nabídky a zároveň jsme postupně vylepšovali náš produkt průběžnými aktualizacemi. To vše vyústilo ve významný milník, vydání naší nejnovější aplikace pro Android a iOS,”

Ricardo Figueiredo CEO, https://luggit.app/

Nové funkce a změny

Nová aplikace umožňuje zákazníkům zadat požadavek v reálném čase nebo si službu předem rezervovat. Je také vybavena interním chatem, který umožňuje kdykoli hovořit se zákaznickou podporou. Díky tomu má zákazník vždy k dispozici integrované kontaktní místo se službou LUGGit a s „keeperem“, aniž by musel přepínat aplikace (předchozí komunikace probíhala prostřednictvím aplikace WhatsApp Business).

Nová aplikace přichází ve zcela novém vzhledu s vylepšením a redesignem UI/UX rozhraní, aby byla interakce pro zákazníky srozumitelnější. Nová aplikace byla navržena s využitím všech dat a zkušeností, které tým LUGGit nashromáždil z předchozí verze, díky čemuž se předchozí komplikace a výzvy změnily v úžasné funkce a tipy.

Aplikace také přináší větší efektivitu „Keeperům“. Využívají ji k provádění svozu a rozvozu zavazadel, umožňuje jim spravovat všechny logistické detaily, jako je více svozů na stejné trase či optimalizace na základě výkonu.

„Žijeme ve světě, kde potřebujeme mít všechno, a když pocítíme nějakou „bolest“, chceme řešení, kterému můžeme okamžitě důvěřovat. O této nové aplikaci LUGGit můžeme s jistotou říci, že toto řešení to vše splňuje: je to nejlepší řešení, které vás může zbavit břemene zavazadel bez jakýchkoli pochybností a nejistoty, protože vše, co potřebujete, máte na dlani,”

Ricardo Figueiredo CEO, https://luggit.app/

Podívejte se, jak vypadá aplikace LUGGit:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.luggit.app

Zdroj: LUGGit

O autorovi