Vyberte možnost Stránka

„Chceme expandovat do zahraničí,“ říká Jakub Hojer z projektu VAŠE LIGA

„Chceme expandovat do zahraničí,“ říká Jakub Hojer z projektu VAŠE LIGA

VAŠE LIGA je amatérská liga v badmintonu, squashi, tenisu, ping-pongu a beach volejbalu. Na žádost samotných hráčů se nyní rozšiřuje i do Mladé Boleslavi. Internetová televize Tývka.cz si pro vás připravila rozhovor s Jakubem Hojerem z tohoto projektu. Podle něj krom Prahy, Brna, Plzni, Pardubicích, Olomouci a dalších českých měst se dostala i do zahraničí – konkrétně pak do Varšavy. V zahraniční expanzi hodlá projekt pokračovat i nadále. Více zajímavý informací se dozvíte v novém interview.

Může hrát kdokoliv. Zapojit se tak mohou pokročilí nebo i začátečníci. VAŠE LIGA je samozřejmě určena jak pro ženy tak i muže. Při přihlášení hráčky a hráči vyplní výkonnostní dotazník, na základě kterého jsou zařazeni do určité úrovně. Začátečníky se rozřadí k začátečníkům, pokročilí k pokročilým.

Účastníci jsou každý měsíc zařazeni do pětičlenné skupiny, kde si sami domlouvají zápasy. Hrát se dá kdykoliv a kdekoliv, vždy záleží na domluvě se soupeři. Po skončení kola se lepší přesunou do vyšších skupin, slabší spadnou do nižších. Dochází tak k obměně soupeřů a účastníci poznávají nové soupeře a nové herní styly.

V Mladé Boleslavi se od června rozjede liga v badmintonu, squashi, tenisu a ping-pongu. Startovné je 555 Kč za jednu sezónu, tedy 4 měsíce. Pokud si ale nejste jisti, jestli je liga pro vás, můžete vyzkoušet jen měsíc, a to za 55 Kč. V průběhu se rozhodnete, jestli budete pokračovat, nebo bez dalších poplatků skončíte.

Za kurty se platí. V současnosti VAŠE LIGA jedná se sportovišti o slevách pro hráče.

Kavárně Don Café děkujeme za využití prostorů pro rozhovor. Nejenom na výbornou kávu můžete zavítat v Obchodním centru Olympia v Mladé Boleslavi.

 

Zdroj: Tývka.cz

O autorovi

Michal Kvapil

Jsem člověk, který si prošel bohatou praxí v oblasti žurnalistiky. Stáž jsem odstartoval na Novinkách.cz. Následně jsem přešel do mediální skupiny Lagardere, kde jsem pět let působil v Rádiu Zet / BBC na redaktorské a editorské pozici. Pracoval jsem i na pozici zprávaře. Následně jsem přešel pod projekt Youradio Talk, kde jsem měl i vlastní pořady - například Krypton pořad o kryptoměnách. Praxi jsem nabral i v regionální televizi První boleslavská, ve které jsem si prošel prací kameramana, střihače i redaktora. Souběžně s tím spolupracuji pro portál Mladaboleslav.cz a Boleslavský deník.