Vyberte možnost Stránka

Volkswagen uvede na trh nový kabriolet T-Roc

Volkswagen uvede na trh nový kabriolet T-Roc

Německá automobilka Volkswagen se nejpozději v květnu chystá do své nabídky přidat lifestylový vůz T-Roc Cabriolet. Jeho cena začíná v předprodeji na 699 900 korunách. Tato možnost již běží tři měsíce. Volkswagen s velkým předstihem zveřejnila rozsáhlé informační podklady, které zahrnují fotografie nebo filmové materiály referující o novém modelu. 

 

Otevřená varianta modelu T-Roc nabídne atraktivní koncept vozidla s mírně zvýšenou polohou sedadel, markantním designem a zajímavým kompromisem mezi komfortem a potěšením z jízdy díky moderním technologiím. Jedním z hlavních rysů tohoto vozu je skládací střecha z tkaniny, která se otevře zcela automaticky za pouhých devět sekund – a to dokonce i za jízdy rychlostí až 30 km/h.

 

 

T-Roc Cabriolet bude k dispozici ve dvou výbavových liniích. Zatímco u varianty „Style” hraje nejdůležitější roli design, „R-Line”2/3 má sportovní charakter.

Již linie „Style” nabízí rozsáhlou sériovou výbavu, která kromě jiného zahrnuje 17″ kola „Mayfield” z lehké slitiny, bílé dekorační osvětlení, klimatizaci, asistenční systém „Lane Assist” pro jízdu v jízdním pruhu, automatickou regulaci odstupu ACC s asistenčním systémem „Front Assist” s funkcí nouzového brzdění, rozpoznávání únavy řidiče, špičkový infotainment „Discover Media” s navigačním systémem, bezdrátový „App-Connect Wireless”.

 

 

Silnější verze T-roc bude s motorem 1.5 TSI o výkonu 110 kW

Specifikace „R-Line” pak přidává přední LED světlomety, digitální panel přístrojů „Active Info Display, dvouzónovou automatickou klimatizaci Climatronic, sportovní podvozek, odpružení či specifické prvky interiéru a exteriéru „R-Line”.

Pro otevřenou variantu modelu T-Roc se dodávají dva hospodárné motory TSI: 1.0 TSI o výkonu 85 kW/115 k1 a 1.5 TSI o výkonu 110 kW/150 kW2. Výkonnější jednotka je na přání k dispozici také s dvouspojkovou převodovkou DSG3. Všestrannost nového kabrioletu umocňuje objem zavazadlového prostoru 280 litrů ve spojení se sklopnými opěradly zadních sedadel a na přání nabízené tažné zařízení.

 

Také by vás mohlo zajímat:

Volkswagen využije Euro k představení elektrické mobility

Volkswagen představil první studii elektrického SUV

Zdroj: Volkswagen

O autorovi