Vyberte možnost Stránka

Videokonference jsou v době koronaviru stále více trendy

Videokonference jsou v době koronaviru stále více trendy

Videokonference jsou v době pandemie koronaviru čím dál více trendy. Toho si všímá společnost Lifesize, která je nabízí firmám, školám, ale i nemocnicím zdarma. Pracovním týmům tak v současné krizové situaci podávají pomocnou ruku. Speciální nabídky v Česku například využily po dobu šesti měsíců zdarma ministerstva, krajské nemocnice a další instituce spuštění teprve plánují. Komunikační kanály je mohou začít záhy využívat.

 

Firma Lifesize nabízí své videokonference společnostem, nemocnicím, školám a dalším organizacím napříč celým světem. Těmito kroky tak chtějí nabídnout řešení v boji proti pandemii COVID-19.

Soukromým i veřejným organizacím tak nabízí videokonference, které mají pomoci po dobu šesti měsíců zdarma koordinovat a informovat své týmy.

V Česku nabídky zabezpečených profesionálních videokonferenčních řešení využívá například Krajská nemocnice v Liberci, Nemocnice České Budějovice, Nemocnice Nymburk, Ministerstvo dopravy, ale i další ministerstva, organizace a firmy bez ohledu na průmyslový segment nebo geografickou polohu.

Organizace tak nyní mohou okamžitě reagovat na vzniklou potřebu omezení mezilidských kontaktů, práce na dálku, řízení svých lidí, a koordinovat pracovní týmy,” říká Michal Černý, ze společnosti Audiopro zastupující Lifesize v ČR.

 

Zabezpečení kombinované s HD kvalitou

„My chceme hlavně pomoci subjektům, které mají komunikační problémy, protože jim jejich dvorní dodavatelé nabídli podobnou službu zdarma, ale její zprovoznění trvá týden a více, ale oni potřebují komunikovat tady a teď. Enormně narostl počet uživatelů videokonference uvnitř organizací, avšak mnohé z nich na to nemají připravenou infrastrukturu. Firmy často nakoupily videokonference jako prémiovou službu určenou pro top management a vybrané zaměstnance, ale nyní je potřebují i pro další spolupracovníky. A to právě Lifesize umí hned. Například jednu nemocnici jsme plně rozjeli z nuly za 40 minut a dnes mají hovory v řádech hodin denně,” dodává Černý.

Cloudové videokonference Lifesize slibují silné zabezpečení, intuitivní ovládání, přenos v HD kvalitě a chytré doplňkové funkce, mezi něž patří nahrávání a archivování hovorů do zabezpečené videoknihovny.

K instalaci nepotřebujete žádné složité technické vybavení a není třeba řešit, jak technologii zapojit do aktuální firemní infrastruktury.

Videokonference Lifesize Cloud propojují mobilní zařízeníchytrým telefonem, laptopem nebo tabletem a odkudkoli a kdykoli.

 

Také by vás mohlo zajímat:

Nvidia vyzývá hráče, aby se zapojili do boje proti koronaviru

Stát by měl zavřít hypermarkety a podpořit malé prodejny

Benzínky si v koronavirové krizi drží rekordní marže

 

Zdroj: Tývka.cz

O autorovi