Vyberte možnost Stránka

Škoda představila ve videu první detaily koncepční studie VISION IN

Škoda představila ve videu první detaily koncepční studie VISION IN

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila dva týdny před světovou premiérou koncepční studie Vision In její první detaily. Jejími důležitými rysy jsou podsvícené krystalické prvky. Video odhaluje i typickou masku chladiče známou u vozů Škoda s masivními dvojitými žebry a rámčečkem z křišťálového skla.

 

Dvojitá žebra mohou být podsvícená stejně jako nad nimi umístěné logo značky Škoda. Světlomety jsou zase dvoudílné.

Krystalické prvky vytváří optické akcenty také v interiéru studie Vision In. Jsou například u páčky voliče režimů převodovky na středovém panelu, pod virtuálním kokpitem a také v podobě nového krystalického prvku na palubní desce.

Potahy sedadel jsou s výrazným zdobným prošíváním. Na kůži potaženém multifunkčním volantu jsou zřejmé otočné ovladače dle nového konceptu ovládání automobilů Škoda. Vision In je vůbec prvním automobilem na bázi modulární platformy MQB-Ao-IN.

Nová lokalizovaná subkompaktní modulární platforma určená pro indický trh se během vývoje řídila přáním a nárokům lokální klienteli.

Tato platforma bude klíčová u vzniku několika různých modelů značek Škoda a Volkswagen. Během projektu India 2.0 řídí mladoboleslavská autmobilka veškeré aktivity koncernu Volkswagen v Indii.

Více o VISION IN jsme psali níže:

Škoda Auto odhalila designovou črtu exteriéru SUV pro indický trh

Škoda Auto představila interiérovou skicu SUV pro indický trh

 

Zdroj: Škoda Auto, Tývka.cz

O autorovi

Michal Kvapil

Jsem člověk, který si prošel bohatou praxí v oblasti žurnalistiky. Stáž jsem odstartoval na Novinkách.cz. Následně jsem přešel do mediální skupiny Lagardere, kde jsem pět let působil v Rádiu Zet / BBC na redaktorské a editorské pozici. Pracoval jsem i na pozici zprávaře. Následně jsem přešel pod projekt Youradio Talk, kde jsem měl i vlastní pořady - například Krypton pořad o kryptoměnách. Praxi jsem nabral i v regionální televizi První boleslavská, ve které jsem si prošel prací kameramana, střihače i redaktora. Souběžně s tím spolupracuji pro portál Mladaboleslav.cz a Boleslavský deník.