Vyberte možnost Stránka

Seminář Access to finance se kvůli koronaviru odkládá

Seminář Access to finance se kvůli koronaviru odkládá

S ohledem na zvyšující se riziko nákazy koronaviru v České republice se organizátoři semináře Access to finance, které se mělo 24. března uskutečnit v Technologickém centru AV ČR odložit. Náhradní termín konání semináře bude teprve stanoven. Organizátoři počítají spíš s druhou polovinou roku 2020. Access to finance je seminář, v rámci kterého se bude hovořit o aktuálním přehledu zdrojů financování inovativních projektů. Pro inovativní malé a střední podniky si jej společně s experty připravila síť Enterprise Europe Network CR

 

Samotný program odstartuje představením evropských a národních dotačních nástrojů a možnosti využití kaskádového financování.

V rámci druhého bloku se bude hovořit o zdroji financování podnikání pomocí prodeje licencí a patentů. Upozorní se přitom i na další finanční mechanismy, jež mohou ke svému podnikání startupy využívat. Důležité je zmínit, že jde o oblast, na kterou se často zapomíná.

Závěrečná část semináře přinese informace o cirkulární ekonomice a její benefitů směrem k samotným podnikům.

 

Access to finance nabízí i seznámení se zajímavými lidmi

Teoretické přednášky doplní konkrétní příklady firem. Ty budou hovořit o zkušenostech z praxe.

Seminář podpoří nápady podnikatelů a návštěvníkům nabídne možnost  se seznámit se zajímavými lidmi.

Samotný program naleznete ZDE.

Registrace je možná prostřednictvím následujícího odkazu https://geform.tc.cz/access_to_finance.

V případě dotazů kontaktujte J. Vavřínka, vavrinek@tc.cz, 234 006 217.

 

Dále by vás mohlo zajímat:

Orobotice.cz spustil konfigurátor kolaboratorních robotů

Women Startup Competition ovládl vesmírný projekt Spacemanic

Seniorem s radostí chce vrátit seniorům důstojné místo

 

Zdroj: Enterprise Europe Network ČR, Tývka.cz

O autorovi

Michal Kvapil

Jsem člověk, který si prošel bohatou praxí v oblasti žurnalistiky. Stáž jsem odstartoval na Novinkách.cz. Následně jsem přešel do mediální skupiny Lagardere, kde jsem pět let působil v Rádiu Zet / BBC na redaktorské a editorské pozici. Pracoval jsem i na pozici zprávaře. Následně jsem přešel pod projekt Youradio Talk, kde jsem měl i vlastní pořady - například Krypton pořad o kryptoměnách. Praxi jsem nabral i v regionální televizi První boleslavská, ve které jsem si prošel prací kameramana, střihače i redaktora. Souběžně s tím spolupracuji pro portál Mladaboleslav.cz a Boleslavský deník.