Vyberte možnost Stránka

Pojištění PetExpert uvolňuje své služby zdravotníkům a IZS zdarma

Pojištění PetExpert uvolňuje své služby zdravotníkům a IZS zdarma

Pojištění PetExpert pro psy a kočky bude pro lékaře, zdravotníky a další členy složek IZS na půl roku zdarma. Tento krok se rozhodla učinit stejnojmenná společnost se svým partnerem ČSOB. Vyjadřují tím vděk lidem, kteří bojují v první linii proti koronaviru.  Všem stávajícím klientům, kteří se důsledkem protikoronavirového opatření dostanou do problémů s úradou měsíčního poplatku za pojištění, umožní individuální odklad plateb a to až o dva měsíce při nepřerušeném pojistném krytí čtyřnohých mazlíčků.

 

„Chtěli bychom aspoň trochu poděkovat všem těm, kteří už týdny stojí v první linii a neúnavně bojují s neviditelným nepřítelem s názvem Covid-19, a těm z nich, kteří mají doma čtyřnohého přítele, nabízíme naše zdravotní a úrazové pojištění psů a koček na 6 měsíců zdarma. Pokud budou mít díky naší službě při své náročné práci aspoň o pár starostí méně, splní to svůj účel,“ říká spoluautor pojištění PetExpert Derek Cummins.

„Zatím jsme asi prvním pojištěním, které s něčím takovým u nás přichází, tak věřím, že budeme inspirovat i další pojišťovny, banky a finanční instituce, které se přidají,“ dodává.

Současná turbulentní a nevyzpytatelná doba představuje vhodnou příležitost pro pojištění svého psa nebo kočky. Náklady za veterináře totiž nikam nezmizí. Mazlíčci jsou nám v době karantény přitom oporou. Pomáhají nám totiž zahnat úzkost kvůli nemožnosti se setkávat s našimi blízkými a přátele.

Musíme pak dbát o to, aby zůstali zdraví a aby v případě těžkostí mohli dostat adekvátní zdravotní péči. To má právě zajistit pojištění PetExpert.

„My v PetExpert chápeme, že se nyní nacházíme v nejisté době a mnoho lidí má z budoucnosti obavu. Uvědomujeme si, že nám všem způsobuje situace kolem opatření související s koronavirem hodně stresu a obtíží. S týmem jsme přemýšleli, jak tuto situaci zohlednit. Vytvořili jsme nabídku PetExpert FLEX, kterou lze zadáním kódu FLEX2020 uplatnit na všechny produkty mimo Úraz. Umožní našim klientům flexibilně zrušit své pojištění kdykoli a to bez uvedení důvodu. Jedinou podmínkou je, že dosud nečerpali žádné pojistné plnění,“ říká spoluautor pojištění PetExpert Jan Moravec.

 

Pojištění PetExpert je bez formulářů a administrativy

„Další naší nabídkou je, že v případě, že mají naši klienti s platbami pojištění v důsledku vzniklé situace náhlé potíže, můžeme platby až o dva měsíce odložit. Tato část se týká všech našich klientů. Určitě nás v tomto případě kontaktujte. Věříme, že našim klientům tyto nové možnosti pomohou se rozhodnout a že brzy bude moci být jejich čtyřnohý kamarád v bezpečí našeho pojištění,“ uvádí Moravec.

Pojištění psů a koček PetExpert je bez formulářů a administrativy. Zároveň má výrazně vyšší limity plnění. Tím se zásadně odlišuje od své konkurence.

Speciálně vytvořená online platforma propojující po celé České republice cca 500 veterinářů vyřizuje většinu pojistných událostí během pár vteřin kompletně online. Platba za provedené zákroky se odesílá přímo na účet veterináře nejpozději do 24 hodin – nejčastěji ale do jedné hodiny.

 

 

Maximální limit pojistného plnění na léčbu úrazu nebo nemoci dosahuje v České republice 120 000 Kč ročně. Spoluúčast je u všech variant pojištění stejná a dosahuje výše 10 %, zbývajících 90 % nákladů veterinární péče zaplatí PetExpert přímo veterináři na účet.

Pojištění je možné sjednat pro psy a kočky starší 8 týdnů. Nejpozději lze vstoupit do pojištění ve věku 10 let u malých plemen psů, 8 let u středních a všech koček. U velkých plemen psů jde o šest let. Pojištění platí po celý život psů a koček.

Zvíře musí být označeno registrovaným mikročipem. Kromě pojištění veterinárního ošetření je součástí i pojištění smrti zvířete, nákladů na péči o zvíře v případě hospitalizace majitele, pojištění ztráty či odcizení zvířete a náhrady nákladů na jeho nalezení.

Pojištění lze uzavřít kompletně online na webu www.petexpert.cz. Celý proces netrvá více než pět minut. Smluvními partnery všeobecného zvířecího pojištění PetExpert se mohou stát vybraná veterinární pracoviště kdekoliv v České republice, která splní podmínky kvality veterinární péče.

 

Také by vás mohlo zajímat:

Hrubá měsíční mzda loni vzrostla o 7,1 %, růst ale zmírňoval

Některé finanční firmy nemají plán rizik ochrany osobních údajů

Koronavirus zpomaluje tempo inflace, zlevňuje především benzín

 

Zdroj: Tývka.cz

O autorovi