Vyberte možnost Stránka

Orobotice.cz spustil konfigurátor kolaboratorních robotů

Orobotice.cz spustil konfigurátor kolaboratorních robotů

Portál orobotice.cz, který se primárně soustředí na články zabývající se nejnovějším technologiím v průmysl, spustil konfigurátor kolaboratorních robotů. Ten je určitý firmám, jež chtějí modernizovat své výrobní závody.

 

Během pilotní fáze vyhledávač zahrnuje kolaborativní roboty, které jsou v dispozici na území České republiky. Potenciální zákazník si k nim může objednat nezávislou konzultaci, srovnat parametry a získat vizualizaci a konečnou implementaci.

Následovat bude doplnění konfigurátoru o koncové prvky robotů. V nabídce nebudou chybět ani velcí průmysloví roboti.

Server spadá pod firmu AB robotix, která patří Jiřímu Böhmovi a Tomáši Vránovi. Těm patří i komunikační agentura ABBBA Consulting. Její portfolio tvoří velcí globální hráči nebo i menší lokální průmyslové a IT společnosti pohybující se v oblasti robotiky a digitalizaci výroby.

„Díky našim profesním zkušenostem víme, že mnoho firem v dnešní době řeší modernizaci výroby, ale kolikrát neví, kde získat první informace. My těmto společnostem chceme pomoci zorientovat se na trhu a případně je i nasměrovat tím správným směrem,“ uvádí Jiří Böhm ze serveru orobotice.cz.

 

Orobotice.cz profituje i ze svého zpravodajství

Portál orobotice.cz, který funguje od července 2019 navštěvuje měsíčně 20 tisíc unikátních návštěvníků. V rámci roku 2020 jej chce zvýšit na 100 tisíc návštěvníků.

Přes polovinu návštěvníků webových stránek se zajímá o moderní technologie, digitalizaci nebo automatizaci. Čtyřicet procent lidí je starší pětatřiceti let. Třetina je mezi 25 až 34 lety.

„Z ohlasu mezi zástupci firem, kteří náš web pravidelně navštěvují, jsme zjistili, že propojení zpravodajství a vyhledávače konkrétního řešení je krok správným směrem. Postupně naše služby vylepšujeme. Brzy přibyde například sekce týkající se financování a pojištění robotů, kdy s naším partnerem připravujeme balíčky přesně na míru. Důležitým segmentem webu bude také nabídka práce v robotice,“ dodává Jiří Böhm.

Server Orobotice.cz se zabývá tématům orientovaným na trendy v robotizaci, automatizaci, digitalizaci a kybernetice. Pravidelně tak vydává články, studie, průzkumy nebo rozhovory zaměřené na osobnosti z oboru a dříve zmíněné oblasti.

 

Také by vás mohlo zajímat:

Robotika je klíčová v přechodu na alternativní pohony, říká Belička z ABB

Všichni chtějí robotizovat, zaměřujeme se na systém pro navádění robotů, říká Hlaváček ze Sick

Žijeme ve světě, ve kterém roboti vyrábějí roboty, říká Havlíček z Fanuc

„Naši roboti umí svářet, brousit, leštit ale i kontrolovat kvalitu,“ říká Suchánek z DREAMlandROBOTS

 

Zdroj: Orobotice.cz

O autorovi