Vyberte možnost Stránka

Metaverse avataři L’Oreál spatřili světlo světa

Metaverse avataři L’Oreál spatřili světlo světa

Společnost L’Oréal oznamuje partnerství několika kosmetických značek s přední platformou pro herní avatary v metaverzu, Ready Player Me . Dvě přední značky naší skupiny, Maybelline New York a L’Oréal Professionnel, představují exkluzivní make-up a účesy pro tvorbu avatara na platformě Ready Player Me, které lze použít na více než 4 000 platformách a aplikacích po celém světě.


Obě značky spolupracují s renomovanými vizážisty, kadeřníky a 3D umělci a přinášejí vybrané vzhledy, na jejichž tvorbě se podílí 3D designér a vývojář Evan Rochette. Světová jednička mezi značkami dekorativní kosmetiky Maybelline New York nabízí v metaverzu pět variant líčení, aby měl každý možnost kreativně vyjádřit svůj vzhled ve virtuálním prostředí.

Společnost L’Oréal Professionnel, která je odjakživa lídrem v profesionálním kadeřnickém průmyslu a důvěryhodným partnerem kadeřníků a jejich klientů, nabízí také pět inspirativních a trendy účesů, které posouvají hranice kreativity,a umožňují tak nespoutané vyjádření vlastním účesem ve virtuálním světě.

Všechny tyto možnosti úpravy vizáže jsou k dispozici na platformě Ready Player Me. Partnerství podtrhuje snahu společnosti L’Oréal hledat a objevovat nové cesty v oblasti metaverza s cílem lépe oslovit spotřebitele novými produkty a službami.

„Věříme, že budoucnost krásy bude fyzická, digitální i virtuální. Naše značky vytvářejí nové, pohlcující a virtuální zážitky pomocí virtuálních prostor, personalizovaného prostředí, reklamy ve virtuálním světě a virtuálních ambasadorů a influencerů. Máme velikou radost, že můžeme na Webu 3.0 a v metaverzu položit základy budoucnosti krásy.“

Asmita Dubey, ředitelka pro digitální technologie a marketing skupiny L’Oréal

„Líčení od Maybelline New York a účesy od L’Oréal Professionnel jsou pro platformu Ready Player Me úžasným doplňkem,“

Timmu Tõke, generální ředitel a spoluzakladatel platformy Ready Player Me

„Jsme nadšení,že můžeme se společností L’Oréal spolupracovat a zahrnout její možnosti vytvořit si avatara na míru do našeho tvůrčího nástroje a do všech aplikací a her kompatibilních s platformou Ready Player Me, včetně aplikací Spatial, HiberWorld a VRChat.“

Camille Kroely, ředitelka pro Metaverse3 skupiny L’Oréal

„Toto partnerství nám umožňuje lépe porozumět zájmu o virtuální krásu mezi spotřebiteli a pozvednout kosmetické zážitky. S více než třemi miliardami hráčů po celém světě se snažíme objevovat nové klíče ke kráse a rádi bychom, aby byl tento proces přístupnější a inkluzivnější. S využitím kreativity, technologií a odborných znalostí společnosti L’Oréal v oblasti krásy chceme nabídnout prostor pro sebevyjádření, který odráží rozmanitost našeho světa za hranicemi všeho fyzického.

Camille Kroely, ředitelka pro Metaverse3 skupiny L’Oréal

Zdroj: L’oreál

O autorovi