Vyberte možnost Stránka

Luxusní vymoženosti, které zkomfortní vaši domácnost

Luxusní vymoženosti, které zkomfortní vaši domácnost

Luxusní vymoženosti jsou nedílnou součástí vaší domácnosti? Pak by vám neměly uniknout následující produkty, které vaše bydlení udělají komfortnější.

 

Jediná projekční plocha eliminující odrazy okolního světla

 

Všichni nepreferují výhradně sledování filmů a hraní her v temných prostor, aby tak eliminovali nežádoucí odrazy světla během dne. Nemusí ale zoufat, protože s řešením přišla firma Screen Innovation představením technologie Black Diamond. Jde o první a jediné optické plátno na trhu, jež pohlcuje veškeré světlo ze shora, zdola i z obou bočních směrů.

Materiál Black Diamond vykazuje oproti běžným matným bílým nebo šedým plátnům navýšení kontrastu až o 900%. Umožňuje to devět vrstev optických filtrů, jež odmítají 85 % ambientního světla v místnosti.

Stejné optické filtry, které u Black Diamond odmítají ambientní světlo z více směrů, eliminují rovněž odrazy světla zpět na zeď, strop a podlahu.

Black Diamond je k dispozici v nejrůznějších modelech, v libovolných velikostech a s volitelnými poměry stran na www.audiopro.cz a www.kreatek.cz.

 

Nestarnoucí světlovody Lightway Crystal z českého křišťálu

 

Řada světlovodů Lightway CRYSTAL je jedinečná použitím skleněné střešní kopule. Jde o výrobek z českého křišťálu, který prakticky nestárne. Oproti plastové kopuli je ta skleněná odolná proti stárnutí, i když na ni působí intenzivní UV záření.

Křišťál sbírá denní světlo i v případě, že je pod mrakem a nezkresluje přirozené barvy denního světla. Povrch křišťálu je velmi tvrdý a hladký. Výhodou je také skutečnost, že se na něm nezachycuje smog a nečistoty.

Křišťálová kopule nezežloutne po pár letech na střeše. Světlo tak propouští stále stejně po desítky let.

Kopule je navržena tak, aby její optické vlastnosti zajistily neměnný sběr denního světla a vysoký výkon celého světlovodu i ve chvíli zatažené oblohy.

Řadu Lightway Crystal si můžete pořídit v různých velikostech. Více informací se dozvíte na www.lightway.cz.

 

Zrcadlo s dotykovým senzorem pro rozsvícení

 

Luxusní zrcadlo Amirro Pharos Black v elegantním černém designu s dotykovým senzorem pro rozsvícení. Ten je umístěný v přední spodní části zrcadla, nevystupuje nad povrch, a díky tomu neruší jednolitost zrcadlové plochy a nepřekáží ani při jejím čištění. Samotný senzor pak svítí stále, i když je zrcadlo zhasnuté.

Stává se tak dobře viditelným orientačním bodem v místnosti. Pokud se například potřebujete zorientovat v noci v koupelně, a zároveň se nechcete oslepit velkým světlem, je zrcadlo se svítícím senzorem chytrým řešením.

Senzorové zrcadlo dokáže jemně osvítit místnost, takže nehrozí zakopnutí o roh vany ani jiné podobné zranění. Navíc je ovládání pomocí senzoru velmi intuitivní, takže si s ním dokáže poradit i malé dítě na noční cestě na toaletu, pokud si chce rozsvítit naplno.

K dostání je za 10 049 Kč na www.zrcadla.cz.

 

Také by vás mohlo zajímat:

4. technologické trendy na poli chytré domácnosti

Firmy nejvíce inovují podnikové procesy, jde i o marketing

Gamifikace se dostává do mnoha segmentů, zasáhne i finance?

 

Zdroj: Aspen

O autorovi