Vyberte možnost Stránka

Kores nasměřoval koronavirus k sériové výrobě dezinfekce

Kores nasměřoval koronavirus k sériové výrobě dezinfekce

Kores je společnost, která vyrábí kancelářské a školní potřeby. Své produktové portfolio rozšířila o dezinfekční prostředky. Její výrobní závod v jihočeském Strmilově sériově vyrábí dezinfekce na ruce a povrchy. Sériová výroba pokračuje na základech pilotní výroby a distribuce dezinfekce zdarma přes krizový štáb a partnery Kores.

 

Výrobu Kores zahájil po vypuknutí celosvětové pandemie Covid-19 a zdarma dal dezinfekci k dispozici přes krizový štáb Hasičům ČR, Českému červenému kříži, Charitě ČR, organizacím Adra a Člověk v tísni, Ministerstvu vnitra a dalším subjektům.

Přes síť velkoobchodních a retailových partnerů Kores pak dezinfekci distribuoval po celé republice. Na pomoc boji proti pandemii koronaviru vyrobil celkem 200 000 ks lahviček v celkové hodnotě Kč 6,6 mil.

„Jsme rádi, že můžeme v našem jihočeském závodě ve Strmilově sériově vyrábět v současné době tak potřebné produkty, jako jsou dezinfekce. Výrobu jsme zahájili po vypuknutí pandemie a nyní jsme dezinfekce zařadili do našeho stálého portfólia,“ říká Jana Hubálková, obchodní ředitelka společnosti Kores.

 

O jaké produkty konkrétně jde?

Dezinfekce na ruce Kores

Tekutá dezinfekce na ruce Kores virucidní účinek a je vyrobena na bázi alkoholu. Dezinfekční roztok pro hygienickou dezinfekci rukou je vysoce účinný proti infekčním bakteriím, bakteriím, houbám a virům (včetně koronaviru SARS CoV 2, chřipky H1N1, H5N1 a dalším). Účinná látka, ethanol je obsažena v poměru 800g/kg.

Dezinfekce je ideální pro všechny oblasti, kde musí být ruce často dezinfikovány. Dobrou zprávou je, že voní po Aloe Vera a obsahuje glycerin pro ochranu pokožky.

Dostupné ve velikostech: 28ml, 250ml,1l a 5l.

Cena 33 Kč, 109 Kč, 313 Kč a 1 326 Kč.

 

Dezinfekce na povrchy Kores

Tekutá dezinfekce na povrchy Kores virucidní účinek a je vyrobena na bázi alkoholu. Je určena k dezinfekci povrchů a je vysoce účinná proti infekčním bakteriím, bakteriím, houbám a virům (včetně koronaviru SARS CoV 2, chřipky H1N1, H5N1 a dalším). Účinná látka, ethanol je obsažena v poměru 800g/kg.

Je ideální pro všechny povrchy, které musí být často dezinfikovány. Je bez mastných přísad, nezanechává stopy a voní po Aloe Vera.

Dostupné ve velikostech: 500ml s rozprašovačem a 1l.
Cena 124 Kč a 236 Kč.

 

Také by vás mohlo zajímat:

Bezrealitky nabízí podepsání nájemní smlouvy online

Evropské firmy mizí z čela nejhodnotnějších značek, vede Amazon

 

Zdroj: Tývka.cz

O autorovi