Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VŠE: Den otevřených dveří FPH

31. ledna 2020 @ 10:00 - 12:30

VŠE: Den otevřených dveří FPH

Všechny uchazeče o studium na Fakultě podnikohospodářské, stejně jako ty ještě nerozhodnuté, které zajímá oblast podnikání, managementu, marketingu nebo třeba kultury a neziskového sektoru, zveme na den otevřených dveří Fakulty podnikohospodářské. Zajímá vás více informací? Podívejte se na bližší info přímo do události.

Kdy?

31. ledna 2020 od 10:00 do 12:30

Kde?

Rajská budova Vysoké školy ekonomické, areál Žižkov (nám. Winstona Churchilla 4, 130 67 Praha 3 – Žižkov)

Co se všechno dozvíte?

Bakalářské a magisterské studijní programy, možnosti studia v zahraničí, podmínky přijímacího řízení, firemními partnery fakulty, vedení fakulty, vzorový studijní plán, kreditový systém a jak si vytvořit rozvrh.

Kdo bude odpovídat na dotazy?

Studijní referentky, ale i studenti naší fakulty, takže ti poví i o životě na kolejích, zkušenostech se studiem v zahraničí, nebo o tom, které předměty je nejvíc bavily.

Bude i prohlídka školy?

Dozvíte se veškará zákoutí, kam se chodí studenti zašít před přednáškou nebo zkouškou, na oběd (nejen do menzy), nebo místa odkud uvidíte z VŠE Pražský hrad.

Kde naleznete více informací?

Na webu myfph.cz, nebo pište na Facebook, e-mail prfph@vse.cz či studijní referentce Haně Dudové (dudova@vse.cz), která ví vše o dokumentech a přihláškách ke studiu.

Přihlášky ke studiu?

Získali jste již dostatek informací k podání přihlášky? Podat ji můžeš do 30. 4. 2020. Koukněte na: https://fph.vse.cz/uchazeci/bakalarske-studium/prihlaska-ke-studiu/

Podrobnosti

Datum:
31. ledna 2020
Čas:
10:00 - 12:30
Štítky Akce:
, , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/2120661581366687/

Místo konání

Vysoká škola ekonomická v Praze, náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3
Praha, Česká republika + Google Mapa
Webová stránka:
www.startupfestival.cz