Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

TEDxPragueED 2019: Na celý život

12. září 2019 @ 17:00 - 23:55

Během naší cesty za vzděláním, často slýcháme, že je to na celý život. Co vše s námi ale opravdu vydrží ? Jak je možné propojit formální a neformální vzdělávání ? Proč nefunguje digitalizace tak, jak si ji někteří politici vysnili ? Letošní téma zahrnuje širokou škálu okruhů, a tak nebude nouze myšlenky, které vás zaujmou. Přijďte se spolu s námi zamyslet, inspirovat a popovídat si o tom, jak by mohlo vypadat školství.

Nezapomínejme, že vzdělávání nás provází celým životem a umožnuje nám dozvídat se něco o nás a také o světě, ve kterém žijeme. Každý z nás jde svojí vlastní cestou, zajímavé myšlenky jsou vlastně jakési křižovatky na těchto cestách. Každá nová křižovatka nás ovlivňuje a může nám přinést o trochu větší nadhled nad tím kam vlastně míříme. Přidejte si proto na vaši cestu pár dalších křižovat tím, že dorazíte na TEDxPragueED.

Pro držitele platných ISIC průkazů máme připravenou 15% slevu. Stačí jít na stránky https://www.isic.cz/mujisic/, kde získáte slevový kód, který zadáte při nákupu lístků.

Konference bude simultánně tlumočena do anglického jazyka.

Další informace u nás na webu: https://bit.ly/31YvJXy

Podrobnosti

Datum:
12. září 2019
Čas:
17:00 - 23:55
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/731523070627388/

Místo konání

Vodičkova 28, 110 00 Praha
Praha, Česká republika + Google Mapa
Webová stránka:
https://www.mestskadivadlaprazska.cz/