Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Martin Fuks – Jak být v pohodě i na vrcholu – MladýPodnikatel.cz

1. srpna 2019 @ 14:00 - 19:00

Na internetu najdete spoustu článků a videí o tom, jak se udržovat fit, předejít vyhoření a nepodcenit zdraví při tvrdém pracovním režimu. Jen málokdy ale najdete příležitost, kdy o těchto tématech otevřeně a bez prázdných frází mluví úspěšný TOP manažer, který v byznysu strávil 15 let.

Martin Fuks takovým člověkem je. Několik let pracovat v jedničce českého internetu Seznam.cz, kde řídil i celou obchodní síť a tým asi 600 lidí. Stál také za redesignem Firmy.cz, vedl projekt Mapy.cz a výrazně se podílel na dalších službách Seznamu. V posledním roce byl dokonce členem dozorčí rady celé společnosti. Provozuje také vlastní e-shop Protopan.cz a dnes pracuje jako kouč na volné noze.

Jenomže jeho kariéra nebyla jen plná úspěchu. Vysoké pracovní tempo a všechen ten stres, který s prací souvisí, vyústily v nemalé zdravotní a osobní potíže. A právě o nich si budeme povídat při našem setkání, ale také o tom, co můžete i vy jako podnikatel, manažer či kdokoliv jiný, kdo tvrdě pracujete, udělat pro svou psychiku a pro své tělo. Dozvíte se, jak najít balanc mezi svým pracovním a osobním životem, jak být sám sobě koučem a jak si pomoci k mnohem vyšší pracovní efektivitě.

Rozebereme také Martinovu kariéru a byznys. Nepůjdeme po povrchu, ale pořádně do hloubky. Celé to bude moderovat zakladatel MladýPodnikatel.cz Jirka Rostecký, kterého znáte z videorozhovorů a podcastů. Na akci potkáte zkušené podnikatele třeba z řad e-shopařů a freelancerů.

MÍSTO: Bude upřesněno, akce se ale rozhodně odehraje v Praze.

ČAS: Začínáme ve 14:00.

CENA: 1890 Kč bez DPH.

JAK SE PŘIHLÁSIT: Napište prosím Jirkovi na jiri@rostecky.cz a připište pár informací o Vás a o tom, co byste se rádi od Martina dozvěděli.

Podrobnosti

Datum:
1. srpna 2019
Čas:
14:00 - 19:00
Štítky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/371155616922220/