Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jak získávat zákazníky a prodávat

23. září 2019 @ 17:00 - 19:00

Pokud přemýšlíte nad podnikáním nebo už se v byznysu nějakou dobu pohybujete, zřejmě tušíte, že najít správné zákazníky a prodat jim své produkty je základním kamenem úspěchu.

Jak obchodovat se nenaučíte z knížky, jako u všeho jiného nejvíce platí tzv. learning by doing. Nicméně existují principy, které je dobré vědět a na které se při prodeji a podnikání zaměřit. A právě o tom bude naše akce. Vystoupí 2 ostřílení řečníci, kteří vám předají to nejlepší, co za léta v oboru nasbírali a zjistili.

Registracehttp://bit.ly/jakziskavatzakaznikyaprodavat

Kamil Pošvic se přes 20 let pohybuje na salesových pozicích. Pracoval například v GE Money Bank, České spořitelně a v současné chvíli působí jako regionální obchodní ředitel u Kooperativy.

Cecilia Marinova má přes 15 let zkušeností v oblasti farmaceutického průmyslu na regionální i mezinárodní úrovni. Sama se označuje za kreativního profesionála se schopností transformovat inovativní řešení do obchodních výsledků a zaznamenávat tak úspěchy a obraty. Specializuje se na zakládání nových podniků, identifikace růstových příležitostí, marketing, efektivnost prodeje a vstup na nové trhy.

Pro členy Impact Hub a Alumni Club je vstup zdarma.
Pro veřejnost za 120 Kč.
Registracehttp://bit.ly/jakziskavatzakaznikyaprodavat

Podrobnosti

Datum:
23. září 2019
Čas:
17:00 - 19:00
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/383119749018967/

Místo konání

Drtinova 10, 15000 Praha
Drtinova 10, 15000 Praha
Praha,
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.hubpraha.cz