Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Impact Hub #Coaching: Mastermind pro kouče

19. listopadu 2019 @ 16:00 - 17:00

Jsme profesionální koučové, kteří rozvíjí svou koučovací praxi nebo jsme na cestě k tomuto cíli. Každý měsíc se setkáváme, abychom si pomáhali a podporovali se. Sdílíme své zkušenosti, radíme se a spojujeme síly, aby naše služby byly ještě lepší a profesionálnější, než kdybychom na to byli sami.

– Poradíme si –
Pokud jste kouč a nebojíte se změn, přijďte do naší mastermind skupiny. A přineste si své téma. Co aktuálně nejvíc řešíte? S čím byste se potřebovali poradit? Co vám nefunguje a chcete změnit? Skupina vám pomůže.

Hodnotami naší skupiny jsou odvaha, respekt a důvěra.

– O facilitátorce –
Setkání mastermind skupiny povede Simona Bodláková, zkušená koučka, lektorka a facilitátorka workshopů. Simona svou 20ti letou kariéru prožila hlavně ve strategických a marketingových odděleních rodinných i globálních firem.

Téměř polovinu svého působení vedla týmy, které měly nejrůznější cíle i povahu. Ve své práci s lidmi pro ni byla důležitá rovnováha, radost z práce, zaměření na lidi i na výkon a opravdový leadership.

Po odchodu z velkého korporátního světa v roce 2014 založila společnost Seven Development s.r.o., která podporuje firmy a leadery při budování úspěšného a prospěšného podnikání.

Věnuje se rozvoji firemní kultury malých a středně velkých firem.

Simona píše blog s praktickými tipy, jak vést a rozvíjet týmy. V podnikatelském akcelerátoru Impact Hub 100-Day Challange podporuje jako mentorka mladé projekty. Je k dispozici jako expert v projektech Impact Hubu Praha.

Více například zde: https://www.sevenin.cz/blog.html.

– Registrace –

Pro účast je nutné být koučem nebo se koučingu věnovat.
http://bit.ly/coachingmastermind
Pokud jste člen, máte vstup zdarma.
Jako nečlen si můžete vybrat ze dvou variant:
* jednorázové vstupné stojí 120 Kč
* rozšířené vstupné stojí 350 Kč a spolu s ním získáváte zároveň tarif Connect na jeden měsíc. Jaké jsou jeho výhody? Mrkněte na www.hubpraha.cz/connect

Podrobnosti

Datum:
19. listopadu 2019
Čas:
16:00 - 17:00
Štítky Akce:
, , ,

Místo konání

Drtinova 10, 15000 Praha
Drtinova 10, 15000 Praha
Praha,
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.hubpraha.cz