Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Brain&Breakfast: Taťána G. Brzobohatá a Michaela Stachová

17. října 2019 @ 8:30 - 10:00

Zveme vás na další inspirativní snídani! Pozvání přijaly Taťána G. Brzobohatá a Michaela Stachová.

TÉMA: STÁRNUTÍ POPULACE JAKO HROZBA NEBO PŘÍLEŽITOST?

Stárnutí populace se jako téma objevuje stále častěji. Co to ale znamená pro každého z nás? Máme se bát, že „z práce půjdeme rovnou do hrobu?“ Nebo snad hrozí ještě něco jiného než prodlužování věku odchodu do důchodu? Máme se vůbec bát nebo je na tom i něco pozitivního? A kdo mi pomůže, když budu potřebovat? Na tyhle a další otázky společně s vámi budou hledat odpovědi zakladatelka Nadace Krása pomoci a Miss World Taťána G. Brzobohatá a ředitelka nadace Michaela Stachová.

KDO JSOU TAŤÁNA G. BRZOBOHATÁ A MICHAELA STACHOVÁ

Michaela Stachová vystudovala Mezinárodní vztahy na Karlově univerzitě. Do neziskového sektoru vstoupila v Diakonii ČCE, kde ve Středisku humanitární spolupráce vedla PR a fundraising. Od roku 2017 je ředitelkou Nadace Krása pomoci, která se zaměřuje na pomoc seniorům v České republice. Od jejího nástupu nadace přidala ke své činnosti projekt Zlatá práce, který se zaměřuje na pomoc lidem 50+ na trhu práce, a započala rozšíření projektu Doma bez obav do dalších měst mimo Prahu.

Taťána G. Brzobohatá je předsedkyně správní rady a zakladatelka Nadace Krása pomoci; influencerka a aktivistka; česká topmodelka; jediná světová vítězka Miss World z ČR. Je mezinárodně známá osobnost a jediná Miss World, která se kontinuálně již 11 let zabývá pomocí seniorům a zvyšování povědomí o stárnutí populace a demografických změnách. I díky tomu byla označena v roce 2012 mezinárodní organizací World Network of Young Leaders and Entrepreneurs (WNYLE) jako mezinárodní leader mladé generace. V roce 2014 byla zařazena do prestižního žebříčku mladých osobností Forbes “30 pod 30”. Od roku 2017 je SDGs ambasadorkou – věnuje svůj čas propagaci Cílů udržitelného rozvoje a reprezentuje ČR na různých akcích konaných pod záštitou OSN.

POZVÁNKA: http://brainbreakfast.cz/

O BRAIN&BREAKFAST

Brain&Breakfast primárně vznikly právě proto, abychom se od sebe vzájemně inspirovali. Abychom si ukázali nové obzory a představili si odvětví a myšlenky, které by se k nám jinak třeba vůbec nedostaly. Jsou také možností potkat se a promluvit si s lidmi se silným příběhem a v neposlední řadě se propojovat navzájem. Snídaně se konají jednou za měsíc.

VSTUP A REGISTRACE

Přihlaste se zdarma na https://www.brainbreakfast.cz/registrace

Podrobnosti

Datum:
17. října 2019
Čas:
8:30 - 10:00
Štítky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/725573151238972/

Místo konání

Drtinova 10, 15000 Praha
Drtinova 10, 15000 Praha
Praha,
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.hubpraha.cz