Vyberte možnost Stránka

Huddly aneb chytrá webkamera s umělou inteligencí

Huddly aneb chytrá webkamera s umělou inteligencí

Huddly jsou inteligentní webkamery, jejichž nedílnou součástí je umělá inteligence. Mohou ji využít všichni uživatelé používající ke komunikaci videokonference. To, že není Huddly běžnou webkamerou, dokazují zobrazovací a softwarové funkce. Další výhodu představují softwarové aktualizace. Díky tomu tak tento produkt prakticky vůbec nestárne.

 

Stálý vývoj a rychlou reakci na nové potřeby zajišťuje softwarová platforma Huddly Vision. Ta následuje dynamický vývoj na poli týmových videokonferencí. Svým produktům tak přidává nové vlastnosti a funkce.

„Kamery Huddly jsou kombinací kvalitního hardwaru, silné softwarové platformy a zapojení prvků umělé inteligence, takže nabízejí i pokročilé analytické funkce. Jsou navržené tak, aby dokázaly průběžně vylepšovat své možnosti. Lze je snadno integrovat do stávajících řešení. Jsou flexibilní, a snadno použitelné,“ říká Michal Černý ze společnosti Audiopro. Tuto firmu značku zastupuje na českém trhu.

 

Webkamera, která rozumí okolnímu prostředí

Kamera Huddly IQ vnímá i rozumí okolnímu prostředí. Prostřednictvím zabudovaného neuronového procesoru na něj i v reálném čase reaguje.

Kontinuálně detekuje osoby, které jsou přítomni na daném jednání a zaostřuje je. Není třeba tak člověka, který se bude v průběhu jednání starat o obsluhu kamery. Účastníci jednání se mohou díky tomu plně věnovat obsahu schůzky.

Huddly IQ rovněž pomáhá firmám a organizacím vytvořit přehled, jakým způsobem jsou jejich jednací prostory využívány. Pomocí nástroje Huddly InSights API získají kvalitní analytická data. Kamery Huddly tak pomáhají využívat zasedací místnosti efektivně.

 

Také by vás mohlo zajímat:

4. technologické trendy na poli chytré domácnosti

Home office aneb jak jej zvládnout efektivně

Videokonference jsou v době koronaviru stále více trendy

 

Zdroj: Tývka.cz

O autorovi