Vyberte možnost Stránka

HackerFest se uskuteční poprvé online

HackerFest se uskuteční poprvé online

HackerFest jakožto největší událost IT scény v oblasti bezpečnosti a etického hackingu, se poprvé uskuteční online. Počítačová škola GOPAS si tuto akci připravila na 17. září 2020.

Odborná konference HackerFest se letos uskuteční již poosmé. Nabídne ucelený přehled o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby, doplněný o reálné ukázky aktuálních hrozeb z celého světa.

Vysoké renomé této akce u odborné IT veřejnosti je dáno především tím, že přednášky a prezentace jsou zaměřené na praktické problémy, a v rámci konference získají její účastníci poznatky, které mohou reálně uplatnit při své práci.

Seznámí se s aktuálními praktikami, které útočníci využívají při napadení jednotlivých typů zařízení, webových aplikací, operačních systémů a obcházení jejich ochrany.

 

Vystoupení budou k dispozici i ze záznamu

„I když se v současné době koronavirová pandemie uklidňuje, záleží nám na zdraví a bezpečnosti našich účastníků. Proto raději nechceme riskovat a po úspěšné online realizaci konferencí TechEd a Power BI Day uspořádáme i Hackerfest v této podobě,“ říká výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS Jan Dvořák.

„Budeme sice muset oželet příjemné osobní setkání s IT profesionály z celé republiky, ale pro účastníky bude mít tato podoba své výhody. Celá konference proběhne v naší webové aplikaci, kterou bude možné používat i 7 dní po konferenci. Všechna vystoupení zde budou dostupná ze záznamu,“ dodává Dvořák.

Program konference aktuálně vzniká, další informace budou postupně přibývat na www.hackerfest.cz a sociálních sítích Počítačové školy GOPAS.

 

Také by vás mohlo zajímat:

Konference Brno se zaměřily na podporu rozvoje průmyslových firem

Železnice se elektrifikují, miliarda ročně míří na modernizaci hlavních nádraží

 

Zdroj: Gopas

O autorovi