Vyberte možnost Stránka

Gopas spouští konferenci JavaScript Days 2021

Gopas spouští konferenci JavaScript Days 2021

Počítačová škola GOPAS rozšiřuje nabídku svých odborných konferencí a na únor připravila zcela novou dvoudenní událost – JavaScript Days 2021. Konference bude uspořádaná v on-line podobě a je určená pro účastníky z České republiky i Slovenska.


Nová konference JavaScript Days rozšiřuje spektrum akcí Počítačové školy GOPAS a je určená zejména pro JavaScript vývojáře, front-end programátory a samozřejmě také ty, kteří se o JavaScript a související technologie zajímají. Uskuteční se v on-line podobě ve dnech 17. a 18. února 2021.

„I když se těšíme, až se s účastníky našich konferencí setkáme opět osobně, postarali jsme se o to, abychom tyto akce v on-line režimu nabídli v profesionální podobě. V loňském roce jsme zajistili vývoj vlastní komunikační platformy. Velmi nás potěšilo, že ohlas účastníků na naše akce byl velmi pozitivní, a počet jejich účastníků oproti roku 2019 dokonce vzrostl,“ říká výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS Jan Dvořák.

„To nás motivovalo k rozšíření portfolia našich konferencí do oblastí, kde cítíme poptávku po relevantních informacích,“ dodává Dvořák.

Přednášky 13 známých odborníků

Konference JavaScript Days představí účastníkům aktuální novinky v programování v JavaScriptu, využití frameworků a přiblíží jim, jak efektivně a elegantně vyvíjet weby a aplikace s ohledem na uživatelskou přívětivost.

Nabídne přednášky 13 známých českých a slovenských odborníků, kteří se budou probírat frameworky React, Angular, Vue.js, podívají se na návrhy REST API, programování s Typescript a mnoho dalšího.

Protože se konference uskuteční v on-line podobě, budou mít její účastníci ještě po dalších 7 dní k dispozici archiv všech přednášek.

Také by vás mohlo zajímat:

Chytrá domácnost a nové trendy

Zdroj: Gopas

O autorovi