Bolt nabízí lékařům dopravu zdarma

Bolt jakožto přepravní aplikace se aktuálně rozhodla ulehčit život zdravotnickému personálu. Lékaře, zaměstnance nemocnic, zdravotnických zařízení a láboratoří mohou nově využít k přepravě po Praze, Brně, Ostravě a Kladně aplikaci Bolt. Stejnojmenná služba jej poté přepraví vozem zdarma.


Přepravní aplikace Bolt se rozhodla v současné situaci ulehčit život zdravotnickému personálu.

Lékaři, zaměstnanci nemocnic, zdravotnických zařízení a laboratoří mohou od dnešního dne k cestám po Praze, Brně, Ostravě a Kladně využít aplikaci Bolt a objednat si odvoz autem zdarma.

existují lidé, kteří se nadále potřebují pohybovat po městě. Mezi ně patří právě i zdravotnický personál, kterému tímto krokem chceme ulehčit život

country manažer pro Českou republiku v Boltu Jakub Dvořák

V Boltu velmi oceňujeme nasazení, se kterým zdravotnický personál pečuje o pacienty s onemocněním COVID-19. Jsme rádi, že můžeme jejich život alespoň částečně usnadnit tím, že jim umožníme zdarma si objednávat jízdy s našimi partnerskými řidiči. Bolt apeluje na všechny, aby se řídili aktuálně platnými nařízeními vlády a co nejvíce omezili svůj pohyb na veřejnosti. Současně si však uvědomujeme, že existují lidé, kteří se nadále potřebují pohybovat po městě. Mezi ně patří právě i zdravotnický personál, kterému tímto krokem chceme ulehčit život,” dodává country manažer pro Českou republiku v Boltu Jakub Dvořák.

Nasazená rouška je samozřejmostí

Bolt aktivně oslovil zdravotnická zařízení z měst, ve kterých odvoz auty nabízí. Poté, co Boltu zašlou přehled personálu, který má o využívání odvozů s touto aplikací zdarma zájem, je jim použití platformy pro tyto účely zpřístupněno.

Aby při jízdě s partnerským řidičem bylo minimalizováno riziko přenosu nákazy, je samozřejmostí nasazená rouška po celou dobu přepravy.

Partnerským řidičům je také doporučováno dbát zvýšené opatrnosti a dodržovat všechna platná hygienická nařízení.

Prostor pro řidiče a cestující odděluje plastová přepážka

Bolt rovněž partnerské řidiče vyzývá, aby interiér vozidla po vystoupení každého cestujícího důkladně vyvětrali.

Lidé si také v současné době mohou objednat odvoz autem z kategorie Bolt Protect.

V ní jsou pouze vozy vybavené plastovou přepážkou, která odděluje prostor pro řidiče a cestujícího a minimalizuje tak riziko přenosu infekce.

Také by vás mohlo zajímat:

ESA BIC přibírá čtyři nové startupy

Zdroj: Bolt

Komentáře